11 Mayıs 2016 Çarşamba

KURSİYERLERİMİZ YORUMLARINDAN...

Gayrimenkulle uğraşan biri için, kat mülkiyeti kanunu işin uzmanlarından öğrenmek çok verimli geldi.                                                                                                             Alper İŞLER

Altın Emlak Kurumunu ve çalışanlarını selamlıyorum. 2015 yılından itibaren denetim göreviyle tanımış oldum. Emlak Kursunun 100. dönemini bitirdim, yine Site ve Apartman Yöneticiliği Kursunun ilk mezunu olmak nasip oldu.  Bütün bu uzun zaman döneminde güzel insanlarla hoş vakitler geçirdik, bilgi edindik öğrenmenin yaşının olmadığını bir kez daha anladık. Kurumun yönetimi, hocaları, çalışanları sıcak, samimi ve saygı değer davranışları ve katkıları çok yararlı oldu. Altın Emlak’a başarılarının devamını diler saygılarımı sunarım.
                                                                                                                        Mehmet ARSLAN

En güzelin selamıyla saygı değer öğretmenlerime ve tüm Altın Emlak yönetici ve çalışanlarına ayrına kurs arkadaşlarıma selamlar. Ben bir aile ortamında eğitim gördüm, içten samimi sevgi dolu bir Altın Emlak ailesi herkese tavsiye ederim böyle sağlam ve sevgi dolu bir kadrodan eğitim almayı.
                                                                                                                       Mücahit DAĞDELEN

Kariyerim için son derece faydalı olacak bu kursa katılmaktan ve mezun olmaktan son derece mutluyum. Bu imkânı tanıyan Altın Emlak ailesine çok teşekkür ederim.
                                                                                                                       Coşkun AKSOR

Bu kurs süresince emeği geçen tüm Altın Emlak personeline ve Mustafa Hakan Hocam herkese çok çok teşekkür ederim, umarım sık sık görüşürüz hepinizle başarılarınızın devamını dilerim.
                                                                                                                       Seyfettin ŞENEL

Değerli Altın Emlak ailesi kamuda çalışmaktayım, emekliliğe ilk adım için bu kursa katıldım ve çok faydalı geçtiğine inanıyorum kurs çok sıcak ve samimi ilişkiler içinde geçti çok teşekkür ederim.
                                                                                                                       Alpay SİMSAR

Öncelikle böyle bir kursunuza katıldığım için kendi adıma çok mutlu olduğumu belirteyim. Değerli hocalarımızla tanışmak, çeşitli bilgiler edinmek bana çok şey kattı. Başta Mehmet Bey olmak üzere tüm çalışanlara samimi ve içten davrandıkları ve her konuda yardımcı oldukları için çok teşekkür ederim, tekrar görüşmek üzere…
                                                                                                                       Selda ALBAYRAK

Selamlar yine bir kursu bitirdik kısa zaman da olsa da güzel arkadaşlıklar edindik, yönetimden olsun değerli güler yüzlü personele çok teşekkür ederim.
                                                                                                                        Hatice ALKIŞ

Böyle bir eğitim aldığım ve değerli insanlarla tanıştığım için çok mutluyum. Aldığımız eğitimde hocalarımızın bize gösterdiği ilgiye ayrıca teşekkür ederim. Konulara hakim olan Mustafa Özelmacıklı ve Ozan Özen hocalarımızı tüm kursiyerler tarafından taktir edildiklerini ifade etmek istiyorum. Altın Emlak Çalışanlarına da ayrıca teşekkür etmek isterim. Sizleri unutmayacağız.
                                                                                                                        Remzi TURANDAR

Altın Eğitim Kurumlarında ilk aldığım kurs oldu. Burada sınıf arkadaşlarım iyi bir ortamımız oldu. Eğitimde hocalarımız sunum ve konu anlatımları çok iyi çok başarılı gayet iyi vakit geçirdim, hayatımda da olumlu verimini hissedeceğim bir eğitim olduğuna inanıyorum. Katkılarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ederim Altın Emlak ailesi.
                                                                                                                        Maruf GÜNEŞ

Katılmış olduğum 6 haftalık Site ve Apartman Yöneticiliği Kursu benim için bir artı oldu, belki yönetici olmayacağım ama yönetenleri denetliyor olmam ve bunu bilerek yapıyor olmam bir özellik katmıştır. Buradaki hocalarımız kurs arkadaşları ve özellikle Altın Emlak çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Her zaman güler yüzlü olmaları ve soran sorulara çözüm üretiyor olmaları onların bu konuda profesyonelliklerinin bir aynasıdır. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Saygılarımla
                                                                                                                            Nuri HONDİ

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder